Mesaj gönder
Ana sayfa

wuxispray packaging şirket Profili

şirket Profili

WUXISPRAY AMBALAJ.CO2003 yılında kurulmuştur. Ambalaj alanında 15 yılı aşkın tecrübesi ile ağırlıklı olarak her türlü pompa şişeleri ve lüks kozmetik setleri üretmektedir.kalite kontrolüne ve pazar ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürünler tasarlamaya odaklandık.Şimdi 150'den fazla çalışanımız var, her bir müşterilerimizin ürünleri için en iyi ambalajı bulmalarına yardımcı olmayı umuyoruz.Her müşteri ile kalıcı iş yapmayı hedefliyoruz.

 

Wuxispray Packaging Co. Ltd., Çin'deki en rekabetçi Jiangsu-Zhejiang Ekonomik Kuşağı olan ekonomik olarak gelişmiş Yangtze Nehri Deltası bölgesinde yer almaktadır.Çin'in en büyük limanlarından biri olan Şangay Limanı ve Ningbo Limanı'na yakın, ulaşım çok uygun.Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı'na gitmek sadece bir buçuk saat sürüyor.Araştırma, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir üretici olarak kendi markamız olan WUXI SPRAY'e sahibiz.Önde gelen ürünlerimiz arasında her türlü pompa, şişe ve diğer kozmetik ambalaj malzemeleri bulunmaktadır.

 

Şimdiye kadar, gelişmiş kalıp tasarımı, üretimi, enjeksiyonu, otomatik montajı, kalite kontrol ekipmanı ve teknolojisine sahibiz.Bu arada, müşterilerimize kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sunmayı garanti etmek için deneyimli, profesyonel, dürüst ve sorumlu bir kalite kontrol ekibi kurduk.Ayrıca, pazara göre yeni ürünler geliştirecek on mükemmel tasarımcıdan oluşan bir geliştirme ekibimiz de var. Kataloğumuzda, tüm ihtiyaçlar için mükemmel geniş bir ambalaj yelpazesi sunuyoruz.Her formülasyon için özel kapları inceledik ve ürettik, eksiksiz, çok yönlü ve her ihtiyaca uyum sağlayabilen şişe ve kavanoz koleksiyonları oluşturduk.Bu sayede estetik yönden ödün vermeden ürünlerinizin özelliklerini bozulmadan korumak için tasarım, kullanım pratikliği ve en iyi hammaddeleri bir araya getiren en yüksek kalitede kozmetik ambalaj sunabiliyoruz. WUXI SPRAY ürünümüz sayesinde sürekli güncellenmektedir. sürekli yenilikçi çözümler bulmaya kendini adamış araştırma ve geliştirme bölümü.

 

Gerçekten benzersiz ve özel bir çizgi oluşturmak için ambalajınızı, grafikleriniz ve logonuzla süslenmiş eksiksiz bir kutu ve etiket yelpazesiyle özelleştirebilirsiniz.Ayrıca cam ve plastik üzerine yepyeni serigrafi baskı hizmetini de sunarak, müşterilerimize 360 ​​derecelik ürün seçimini “serigrafi ürünleri” bölümüne erişerek seçebilecekleri bir ürün seçme imkanı verdik.Kendi kozmetik ambalaj serinizi çevrimiçi olarak ve birkaç basit adımda oluşturmanın rahatlığını keşfedin.

%100 tutku ve profesyonel teknik bilgi ile her müşteriye iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.satın alma sırasında her adımda size yardımcı olmak.

 

Fabrikamız kurulduğundan beri sürekli gelişiyor ve genişliyoruz.Yönetim modu modernize edilmiştir.Aralıksız sıkı çalışmamızla ISO9001 akreditasyonunu geçtik ve dünya çapında itibar kazandık.Biz içtenlikle dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlarla karşılıklı yarar ile işbirliği yapmayı ve daha parlak bir gelecek yaratmak için bir araya gelmeyi diliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2003 yılında ilk fabrikamız olan wuxispray plastik'i kurduk.Çin yerel pazarımızı karşılamak için ağırlıklı olarak plastik pompalar üretiyoruz.

 

2005 yılında, HDPE, PET, PETTG malzeme şişeleri de dahil olmak üzere plastik şişeler üretmek için ikinci fabrikamızı kurduk.

 

2006 yılında Jiangsu'daki En İyi 10 plastik fabrikası ödülünü kazandık.

 

2008 yılında, Pekin Olimpiyatının başarılı olmasıyla, ürünümüzü dünya çapında satmaya kararlıyız, uluslararası ticaret şirketimizi kurduk.

 

2010 yılında ilk olarak Dubai Kozmetik Fuarı'na katıldık, ufkumuzu açtık ve bundan daha fazlasını öğrendik, kozmetik hattımızı pazarın daha fazla ihtiyacını karşılamak için oluşturmaya karar verdik.

 

2012 yılında, iki yıllık çalışma ve testten sonra, ilk yüksek kaliteli akrilik kozmetik setlerimizi yaptık ve Fransa'dan ilk büyük siparişimizi kazandık.

 

2013 yılında da dünyanın her yerindeki sayısız fuarda ürünlerimizi sergilemeye devam ettik ve yüksek kalitemizi her müşterimize kanıtladık.

 

2019 yılına kadar yüze yakın enjeksiyon kalıplama makinemiz var, ürünlerimiz her türlü pompa ve şişeyi ve ambalaj malzemesini kapsamaktadır.Şimdi 180'den fazla çalışanımız var ve otomatik hatlarımızı en gelişmiş hızlı enjeksiyon kalıplama makinesini kullanarak kurduk.

 

2020 yılında covid-19 tüm dünyayı etkisi altına alırken birçok müşterimiz zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır.Bir miktar Salgın önleme malzemesi bağışladık ve ayrıca covid-19 ile savaşmalarına yardımcı olmak için pompalı şişemizi de dahil ettik.

 

Wuxispray ambalajı, işimizi kolaylaştırmayı amaçlar ve her zaman her müşteriyle kalıcı işler yapmayı dört gözle bekler.

 

Devam edecek...

 

    Çin wuxispray packaging şirket Profili 0    Çin wuxispray packaging şirket Profili 1    Çin wuxispray packaging şirket Profili 2

wuxispray packaging wuxispray packaging wuxispray packaging wuxispray packaging
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : wuxispray

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin wuxispray packaging Sertifikalar Çin wuxispray packaging Sertifikalar